Tulokset & OUSA Cup Top 10, 2018




OUSA Cup koulu 1.osakilpailu 10.02.2018 TULOKSET
OUSA Cup este
1.osakilpailu 17.03.2018
TULOKSET
OUSA Cup koulu
2.osakilpailu 14.04.2018 TULOKSET
OUSA Cup este 2.osakilpailu 19.05.2018 TULOKSET
OUSA Cup koulu
3.osakilpailu 18.08.2018 TULOKSET
OUSA Cup este
3.osakilpailu 15.09.2018 TULOKSET
OUSA Cup este
4.osakilpailu 13.10.2018 TULOKSET
OUSA Cup koulu
4.osakilpailu 03.11.2018 TULOKSET
OUSA-Cup koulu Seniorit Top 10
Sukunimi Etunimi Ok1
Ok2 Ok3 Ok4 Yhteispisteet
Mattila Laura 8
Kananen Saara 1
Laurila Mira 1
Timantti -Cup koulu Top 10
Sukunimi Etunimi Ok1 Ok2 Ok3 Ok4 Yhteispisteet
Hahtonen Tanja 4
Siliämaa Mari 3
Parkkonen Ullamaija 1
Korte Terhi 1
Jorma Eija 1
OUSA-Cup koulu Juniorit Top 10
Sukunimi Etunimi Ok1 Ok2 Ok3 Ok4 Yhteispisteet
Turpeinen Ida 10
Anias Maria 10
Hyrynkangas Venla 10
Päätalo Karoliina 8
Sikkilä Emmi 8
OUSA-Cup este Seniorit Top 10
Sukunimi
Etunimi
Ok1
Ok2 Ok3 Ok4 Yhteispisteet



Timantti -Cup este
Top 10
Sukunimi Etunimi Ok1 Ok2 Ok3 Ok4 Yhteispisteet



OUSA-Cup este Juniorit Top 10
Sukunimi Etunimi Ok1 Ok2 Ok3 Ok4 Yhteispisteet



Tulokset & OUSA Cup Top 10, 2017

OUSA Cup koulu 1.osakilpailu 11.02.2017 TULOKSET
OUSA Cup este
1. osakilpailu
18.03.2017
OUSA Cup este
2. osakilpailu
22.04.2017
OUSA Cup koulu
2. osakilpailu
25.05.2017
OUSA Cup koulu
3. osakilpailu
19.08.2017
OUSA Cup este
3. osakilpailu
16.09.2017
OUSA Cup este
4. osakilpailu
14.10.2017
OUSA Cup koulu
4. osakilpailu
04.11.2017
OUSA CUP koulu Seniorit Top 10
Sukunimi Etunimi Ok1 Ok2 Ok3 Ok4 Yhteispisteet
Lindahl-Luomala Tuija 10 8 8 1 27
Mattila Laura 8 7 - - 15
Ridanpää Roosa - 1 8 6 15
Kananen Saara - 10 1 1 12
Myller Matleena - 10 - - 10
Fröjd Matti 1 1 7 1 10
Ervasti Linda 8 - - - 8
OUSA CUP koulu Juniorit Top 10
Sukunimi Etunimi Ok1 Ok2 Ok3 Ok4 Yhteispisteet
Turpeinen Ida 10 - 10 10 30
Konu Anni 10 8 - - 18
Pirkola Henna - 8 10 - 18
Palo-oja Lara 1 - 8 8 17
Anias Maria 7 1 - 7 15
Pekkala Saga - 4 1 10 15
Tervonen Anni - 4 1 10 15
Karjalainen Nea 1 1 1 8 11
Karvonen Jenni - 10 - - 10
Hyrynkangas Venla 1 7 - 1 9
OUSA CUP este Seniorit Top 10
Sukunimi Etunimi Ok1 Ok2 Ok3 Ok4 Yhteispisteet
Lindahl-Luomala Tuija 1 5 10 5 21
Karppinen Meeri 10 5 1 1 17
Ervasti Linda 1 5 10 - 16
Törrö Maarit 7 5 1 - 13
Anttiroiko Anu 8 1 - - 9
Kananen Saara - 5 1 - 6
Katajisto Noora 1 - - 5 6
Kaarlela Taru - - - 5 5
Siliämaa Mari - - - 5 5
OUSA CUP este Juniorit Top 10
Sukunimi Etunimi Ok1 Ok2 Ok3 Ok4 Yhteispisteet
Mella Vilma 7 5 10 1
23
Turpeinen Ida 1 5 8 5 19
Sikkilä Emmi 10 5 1 1 17
Pekkala Saga - 5 7 5 17
Katajisto Neea - 5 7 5 17
Rova Pauliina 8 5 1 1 15
Hyrynkangas Venla 1 5 8 1 15
Ylinampa Miitta - 5 10 - 15
Hanski Petra
10
5 -
-
15
Konu
Anni
1 - 8 5
14
Ronkainen Aino 1 5
7 - 13